• +90 (216) 6343870
  • Saray Mahallesi, Site Yolu Cd, 34768 Ümraniye/İstanbul

Hakkımızda

Günümüzde, katkı maddeleri ile işlenmiş gıdalar, raf ömrünün uzaması için paketlemede kullanılan kimyasallar ile insan sağlığı hiçe sayılmakta ve çoğu zaman helallik hususunda hassasiyetlere dikkat edilmemektedir.

Gıda güvenliği noktasında ciddi sıkıntıların yaşandığı bu zamanda, insan sağlığını ön planda tutan ve helalin arz edildiği, güvenle tercih edilen bir marka olabilmek için 2010 yılında yola çıktık. Yola çıkarken biliyorduk ki catering hizmeti veriyor olmak bu alanda bilgili, bilinçli ve sorumluluk sahibi olabilmeyi gerektirir.

Özveri, gayret ve samimiyetle adım attığımız catering sektöründe, sektörün öncü firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktayız. Maksadımız üretimimiz ne kadar artmış olursa olsun; kalite, hijyen, helallik ve lezzet hususlarından asla taviz vermeden hizmet vermeye devam edebilmektir.

Müşterilerimizin “ne yediğimi bilmiyorum” endişesinden uzak, doğru, sağlıklı ve helal beslenebilmeleri için sorumluluğumuzu biliyor; var gücümüzle kendimizi yenileyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Misyonumuz
Vizyonumuz

Lezzetiyle ve gıda hassasiyetiyle yemek sektöründe güvenle tercih edilen bir marka olmak.

Lezzeti ve insan sağlığını önemseyen, helalin arz edildiği bir marka olmak.